Microsoft Çözüm Ortaklığı

MİCROSOFT ÇÖZÜM ORTAĞI


Desktop

Kurumsal firmalar için Masaüstü uzmanlık, kullanıcı verimliliğini artıran, güvenlik ve kontrolü geliştiren ve bilgisayar yönetimini kolaylaştıran düşük maliyetli, optimum masaüstü çözümleri sağlama yeteneğini gösterir. Masaüstü uzmanlığını elde etmekle müşterilerimize uzmanlık, verimlilik ve uygulama sürecine getirdiğiniz maliyet tasarrufu ile stratejik değer katmaktayız.

Server Platform

Sunucu Platformu uzmanlığını kazanan bir Microsoft çözüm ortağı, Windows Server ve Windows Server tabanlı altyapı çözümlerine yönelik müşteri talebini karşılamada gerekli altyapı ve teknik bilgiden kuruluma kadarki sürece hakimdir. BT altyapı maliyetlerini azaltma, işletmeleri çalıştırmak ve firmalara daha etkili bir şekilde ulaşmak için uygulama sağlamak, felaket kurtarma, sunucu sanallaştırma ve sunucu konsolidasyonu gibi üst düzey bilişim konuları önceliklerimiz arasındadır. Sunucu Platformu uzmanlığı; Daha etkili uygulamalar, daha düşük BT işgücü ve tesis maliyeti ve konsolidasyon yapılmış sunucular ile maliyetleri küçülterek ve operasyonel verim oluşturma konusunda firmalarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli uzmanlığa sahip olduğumuzun kanıtıdır.

Midmarket Solution Provider

Orta ölçekli kurum pazarı firmaları, iş süreçlerini, altyapı ihtiyaçlarını ve gelecekteki büyüme maliyetlerini iyi anlayabilen iş ortakları ister. İşte tam bu noktada Orta Ölçekli İşletme Çözüm Sağlayıcı uzmanlar devreye girer. Orta ölçekli kurum pazarı firmalarının mevcut sistem temellerini kullanabilen Microsoft masaüstü, iş yönetimi ve sunucu teknolojilerine dayanan kritik altyapı çözümleri geliştirme alanındaki çalışmaları kapsar. Firmanızı farklı mı kılmak istiyorsunuz? Orta Ölçekli İşletme Çözüm Sağlayıcı uzmanları firmanıza en son teknoloji ve çözümleri sunarak bir adım öne çıkmanıza yardımcı olur. Orta Ölçekli İşletme Çözüm Sağlayıcı uzmanı ile çalışın; Firmanızı bir lider haline getirin.