Hakkımızda

2000 Bilgisayar - Hakkımızda

2000 Bilgisayar

Sizin için Burdayız

Ticari programlar konusunda 30 yılı aşan tecrübemizle bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir hizmet firmasıyız. Türkiye çapında pazarlama, satış, danışmanlık ve eğitim faaliyetlerimizi doğrudan veya bayilerimiz aracılığı ile yürütmekteyiz. Uzmanlık kazanmış, sertifikalı danışmanlarımız ve yazılım ekibimiz ile hizmet verdiğimiz firmalara en son teknolojileri kullanarak anahtar teslimi çözümler sunmanın yanı sıra hizmet kalitemizi sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.


Vizyonumuz


         Türkiye’de Bilgi teknolojilerini kullandırmakta en ön sıralarda, Çözüm ortaklığını yaptığı firmalarda 1. sırada olmaktır. Bu yolda; firmamızın temel değerlerine bağlı kalındığı, iş dünyası ile güçlü bir işbirliğinin olduğu, çalışanların kendi hedeflerini gerçekleştirme çabalarının desteklendiği ve tüm personelimizin 2000 Bilgisayar vizyonu ile özdeşleştiği kurumsal bir yapıyı hedeflemekteyiz.

         Türkiye’deki kobi işletmelerinin; çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarıyla beraber, daha yoğun bir işbirliği içinde, daha başarılı sonuçlar elde etmeleri için teknolojik çözümler sunmak, bu çözümleri uygulamaya geçirmek ve gelistirmek çalışmakta olduğumuz firmalarla yalnızca öğreten değil aynı zamanda öğrenen bir kuruluş olmaktır. Çalışanlarımızı hızla ilerleyen teknoloji karşısında, tek silahı olan bilgi ile donatmak ve bu misyonu çalışanlarımız ile paylaşmaktır.