Eset Antivirüs Yazılımları

Eset Antivirüs Satış ve Desteği


Eset NOD32 Antivirüs Sistemi

ESET'in 20 yıllık güvenlik yazılımı geliştirme deneyimi size şunları sağlar.
En iyi Performans – Hızlı tarama ve minimum kaynak tüketiminin tadını çıkarın ve güvenlik için performanstan ödün vermeyin.
Proaktif Koruma – Bilinen tehditlere karşı gerçek zamanlı, bilinmeyenlere karşı ise proaktif olarak korunun.
Basit Kullanım – Ayarları özelleştirin veya bir kez ayarlayın ve unutun, gerisini ESET halleder.Proaktif ve Eşsiz Korumaya Sahip Olun

Yüksek optimizasyon ile kodlanan ESET çözümleri piyasanın en etkili zararlı yazılım çözümleri olarak bilinirler. Proaktif korumanın öncülerinden olan ESET geniş bir yelpazedeki zararlı yazılımları ve yeni çıkan varyantları etkisiz hale getirmek için birden fazla tespit yöntemi kullanır. Yeni tehditleri henüz sisteme zarar vermeden tespit ederek temizleyen güçlü ESET ThreatSense® tarama motorunun yanı sıra "ESET çözümleri" aşağıdaki özelliklere sahiptir:
Virus İmzaları – ESET teknolojisi herhangi bir zararlıyı tespit etmek için gerekli zamanı önemli ölçüde azaltır. Zamanlanmış ve otomatik olarak gerçekleşen güncellemeler son çıkan tehditlere karşı güvende olmanızı sağlar.
Kod Analizi – ESET çözümleri dosyaların bulaşıcı aktivitelere olan benzerliğini analiz ederek tespiti bir üst seviyeye taşır.
Jenerik İmzalar – ESET analistleri geniş bir yelpazedeki zararlı türlerini bir anda tespit edebilmek için jenerik imzalar üretirler. Bu imzalar yüzlerce örneğe gerek kalmadan tek bir örnekten yola çıkarak tüm varyantların tespitini sağlar.
Emulasyon – Şüphelenilen kod karantinaya alınarak isole edilir. Burada ThreatSense® kodun davranışına göre zararlı olup olmadığına karar verir ve gerekirse yok eder.